השירותים שלנו

מוקדי מכירות

הון אנושי איכותי, חדשנות ויכולות מכירה מוכחות הם רק חלק ממה שתקבלו אם תבחרו במוקדי המכירות שלנו – אנחנו כאן עבורכם, עם הכלים המתקדמים ביותר.

בחירה נבונה של מוקד מכירות במיקור חוץ תאפשר לכם להגדיל את היקף המכירות בארגון שלכם לאין ערוך, לשפר את השירות הניתן ללקוחותיכם, לחסוך בעלויות באופן משמעותי ולספק לכם את הפנאי לעסוק בפעילות הליבה של העסק שלכם.

מה אנחנו מציעים?

 • צוות מכירות מקצועי – נציגי המכירות שלנו מעניקים שירות ללא רבב ונבחרים לאחר תהליך סינון קפדני. הצוותים עוברים הכשרות שוטפות באסטרגיות מכירה חדשניות על מנת שיהיו מקצועיים ומאומנים ברמה הגבוהה ביותר, כל הזמן.
 • מערכות מתקדמות – כדי להבטיח שמערך המכירות יתפקד בצורה מיטבית, אנו משתמשים במערכות טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות כגון מערכות CRM ייחודיות, מערכות call center, מערכות אבטחת מידע, מערכות incentive ועוד.
 • ניסיון – אנו ערוכים לשרת חברות בכל סדר גודל ובכל תחום. הניסיון הרב שלנו עם חברות גדולות ובינוניות מאפשר לנו להעניק את השירות הטוב ביותר, בסטנדרטים הגבוהים ביותר, על מנת שלקוחותינו ייהנו מרמת ביצועים מושלמת.

התוצאות מדברות בעד עצמן

אנו ממוקדים בתוצאות עסקיות טובות יותר עבור העסק שלכם. יחד נציב יעדים, נקבע אסטרטגיית מכירה, נבנה תרחישי שיחה ונתאים את מוקד המכירות לצרכים הייחודיים שלכם. כך נבטיח את מקסום שעות העבודה ונוודא שכל שעה בה מוקד המכירות פעיל – היא שעה בה החברה שלכם מרוויחה יותר.

היתרונות שלנו – ההצלחה שלכם

 • חוסכים בעלויות – העסקת מוקד מכירות מיומן במיקור חוץ תחסוך בעלויות העסקת העובדים בחברה.
 • חוסכים בזמן – הפן התפעולי של מערך המכירות עובר לאחריותנו, כדי שאתם תוכלו לעסוק בתחום ההתמקצעות שלכם ולחסוך לעצמכם זמן יקר.
 • מומחים בתחום המכירות – תפעול מוקדי מכירות זו המומחיות שלנו, והפעילות שלנו כולה ממוקדת בהשגת תוצאות שיגדילו את רווחי העסק שלך.
 • מחוייבים להצלחה שלך – עבורנו, לקוח הוא לא עוד מספר סידורי, אלא עסק עם חזון ויעדים משותפים. לכן, אנו מקצים לכל לקוח מנהל פרויקט אישי, אשר ילווה את הצלחת שיתוף הפעולה ויוודא את שביעות הרצון שלו מכלל השירותים הניתנים על ידינו.

מוקדי שימור

כדי לשמור על יציבות עסקית לאורך זמן, יש להפעיל מוקד שימור לקוחות מקצועי ומיומן. Target Call כאן עבורכם, כדי להבטיח שלא תאבדו אף לקוח.

הקמה ותפעול של מערך שימור לקוחות במיקור חוץ יאפשרו לכם לחסוך בזמן ובמשאבים יקרים, ויגדילו את רווחי החברה באופן משמעותי. אנו מזמינים אתכם ליהנות מהניסיון שצברנו בהתקשרות עם החברות הגדולות במשק ולהבטיח שמערך שימור הלקוחות שלכם יתופעל באופן המיטבי.

מה אנחנו מציעים?

 • הון אנושי – נציגי השימור במוקדים השונים נבחרים בקפידה ועוברים הכשרות מקצועיות בנושאי שימור לקוחות, התגברות על התנגדויות וחסמים מצד צרכנים, תוך ייצוג החברה בכבוד ומתוך מחויבות מלאה לערכי לקוח הקצה.
 • מערך שימור מיומן – המוקדים מופעלים על ידי מנהלים מקצועיים בעליי ניסיון רב בניהול מוקדי שימור לקוחות, ראשי צוות בכירים ונציגי שימור מיומנים. עבודת הצוות המשותפת מניבה את התוצאות הטובות ביותר עבורכם ומבטיחה שהמערך כולו יתפקד באופן הרמוני ואידיאלי.
 • התאמה אישית – מנהל הפרויקט לומד באופן מעמיק את תכונות החברה, מערך המכירות שלה, סגנונה הייחודי וה”שפה” השיווקית בה היא משתמשת – כדי להתאים באופן אישי את מערך השימור ולמקסם את אחוזי ההצלחה.

לא מאבדים אף לקוח

יש לא מעט סיבות הגורמות ללקוחות קיימים לשקול לסיים את ההתקשרות עם החברה. בין אם מדובר בלקוח שקיבל תמחור אטרקטיבי יותר מחברה מתחרה או קובלנות מצידו שטרם באו על פתרונן – מערך השימור המקצועי שלנו יוודא שכל פניה תיפתר על הצד הטוב ביותר, תוך שימוש בגישה עקבית ומחויבת לטיפול בצרכנים.

יתרונות השימוש במיקור חוץ

 • חסכון במשאבים – תמיכה בלקוחות אשר אינם שבעי רצון עשויה להיות עבודה מייגעת הגוזלת משאבים יקרים. מיקור חוץ יבטיח כי רק אנשי מקצוע מוכשרים ומיומנים יטפלו בגזרת השימור של הארגון, ואתם תוכלו לחסוך עלויות באופן משמעותי.
 • משתלם יותר – גיוס לקוח חדש לחברה מצריך השקעה רבה יותר מאשר שמירה על לקוח קיים. בנוסף, מעגל הלקוחות הקיים לא רק מוסיף להכנסות הקבועות של החברה, אלא גם מסייע בגיוס לקוחות חדשים “מפה לאוזן”.
 • פנאי לעסוק בפעילות הליבה של החברה – ניהול נכון של מערך השימור במיקור חוץ יאפשר לכם להתפנות לפעילות הליבה של הארגון, ולפעילות בערוצים נוספים.

אנחנו מזמינים אתכם לגלות עולם חדשני ומתקדם של מערך שימור לקוחות. מהיום – לא מאבדים

מוקדי תפעול ובק אופיס

שירותי מיקור חוץ של תפעול ובק אופיס יסייעו לכם ליהנות משקט נפשי, ביזור נכון של פעולות הארגון וחסכון כספי משמעותי. אנחנו מעמידים לרשותכם את הניסיון שלנו ומזמינים אתכם ליהנות ממערך תפעול איכותי.

בחירה נבונה של מוקד תפעול ובק אופיס במיקור חוץ תחסוך לכם משאבים חשובים וזמן יקר, תסייע לכם לנהל את מכלול המשימות שהחברה נדרשת אליהן באופן המיטבי ותעניק לכם את הפנאי לעסוק בפעילות הליבה של בית העסק.

מה אנחנו מציעים?

הון אנושי איכותי – כל אנשי הצוות המאיישים את עמדות הבק אופיס נבחרים בקפידה, עוברים הכשרה ממוקדת בהתאם לאופי החברה ומתעדכנים בכל עת בחידושים האחרונים בתחום.

ורסטיליות – Target Call מעניקה שירותי תפעול ובק אופיס לחברות הגדולות במשק ומסוגלת להתאים את פעילות המוקד בהתאם לסוג הארגון שלכם – חברות ביטוח, מוסדות רפואיים, הנהלת חשבונות, בנקאות ועוד – אנו ערוכים לשרת כל חברה, בכל סדר גודל.

טכנולוגיה מתקדמת – כדי למקסם את תפוקות המוקד, אנו עושים שימוש במערכות המתקדמות בתחום ורותמים את הטכנולוגיה להצלחה שלכם.

דיוק והקפדה על פרטים – המפתח לניהול נכון טמון בהקפדה על הפרטים הקטנים והגדולים. אנחנו לא מתפשרים על אף פרט, ומקפידים לעבוד באופן מדויק ומסודר.

מתנהלים נכון – משיגים יותר

הניסיון שלנו בתפעול מוקדי בק אופיס במיקור חוץ מאפשר לנו לנהל באופן חכם את כלל המשימות המוצבות לפתחנו, לבצע חלוקת זמן יעילה ולוודא שאף מטלה לא נותרת “פתוחה”. כשאתם בוחרים ב- Target Call אתם מבטיחים לעצמכם שקט נפשי ויודעים כי כל משימה מבוצעת על הצד הטוב ביותר.

יתרונות השימוש במיקור חוץ

חסכון כספי – שירותים הניתנים במיקור חוץ יחסכו לכם באופן משמעותי את הצורך להעסיק מערך עובדים מתוך החברה ויסייעו לכם להשיג את מטרות העסק בהשקעה תקציבית נמוכה ומשתלמת.

יעילות מוכחת – שירותי תפעול ובק אופיס במיקור חוץ מוכחים כיעילים באופן משמעותי, מונעים טעויות מיותרות וחוסכים זמן יקר אל מול פעולות תפעול שונות של בית העסק.

פנאי לגדול כחברה – העניקו לחברה את ההזדמנות לגדול, להתפתח ולהתפנות לעיסוק בפעילות הליבה של בית העסק.

ניהול מערך תפעול ובק אופיס באופן מיטבי הוא תנאי הכרחי להצלחת החברה – אנחנו ב- Target Call יודעים כיצד לעשות זאת

מוקדי שירות

שילוב בין חומר אנושי איכותי, מערך ניהול מתקדם וטכנולוגיה חדשנית מחכים לכם בכל אחד ממוקדי השירות שלנו. בואו ליהנות מכל מה שטוב בעולמות השירות – במקום אחד.

בחירה נבונה של מערך השירות במיקור חוץ נועדה לחסוך עלויות, לשפר לאין ערוך את השירות הניתן ללקוחות, לנהל את מערך הפניות באופן מיטבי ולא פחות חשוב – לספק לכם את הפנאי לעסוק בפעילויות הליבה של החברה.

מה אנחנו מציעים?

 • הון אנושי איכותי – בראש כל מוקד עומדים מנהלים בעלי ניסיון רב בעולמות השירות, ראשי צוותים מיומנים ונציגי שירות המצוידים בתודעת שירות מצוינת. המוקדים מלווים בכל עת על ידי מערך בקרה מיומן האוסף מידע ומשתמש בו לצרכי שיפור השירות בכל עת.
 • טכנולוגיה מתקדמת – חברת Target Call משקיעה בטכנולוגיות החדישות ביותר בענף, המאפשרות ללקוחותינו גישה On Line למידע ולביצועי המוקדים. באופן זה אתם תוכלו ליהנות מפתרונות מתקדמים באופן מיידי – ולחסוך בעלויות הכרוכות בשימוש במערכות הללו באופן עצמאי.
 • גיוון – החברה מספקת פתרונות שירות מגוונים בהתאמה מלאה לאופי הלקוח, דרישותיו וצרכיו הממוקדים (מוקדי שירות ומידע, זימון תורים, תמיכה טכנית ועוד).

מענה מהיר ואיכותי

לקוחות העידן החדש מצפים למצוינות בתחום השירות והמכירה. על מנת שלא לאבד אף לקוח פוטנציאלי וכדי להעניק לעסק שלכם תדמית מושלמת – יש להשקיע מאמצים כבירים בתחום. שימוש במוקד שירות במיקור חוץ יספק לפונים מענה מהיר, יקצר את זמני ההמתנה באופן משמעותי ויענה בשירות אדיב ואיכותי.

היתרונות שלנו – ההצלחה שלכם

 • ניסיון בעולמות השירות – לחברה ניסיון עצום בהתקשרויות עם חברות גדולות במשק. את הניסיון שצברנו אנו מעמידים לרשותכם.
 • גמישות – שיטות העבודה החדשניות שלנו מחייבות אותנו להתעדכן בכל עת בנעשה בעולמות השירות ולהתאים את עצמנו באופן מקסימלי לציפיות של לקוחותינו.
 • מיומנויות גבוהות בניהול השירות – תפעול מוקדי שירות זו המומחיות שלנו, והפעילות שלנו כולה ממוקדת בהשגת תוצאות שיחסכו עבורכם זמן רב ויגדילו את רווחי החברה.

ניהול מערך שירות אינטליגנטי הוא אחד המפתחות העיקריים להצלחת החברה. אנו מזמינים אתכם לגלות מה קורה כשניסיון וחדשנות פוגשים את יחסי האנוש הטובים ביותר.

מערך סוכני שטח

אנשי מכירות מקצועיים, חדשנות תמידית וחסכון עצום במשאבי החברה הם רק חלק ממה שתקבלו אם תבחרו במערך סוכני השטח שלנו. אנו עומדים לרשותכם עם מערך מכירות אפקטיבי ויעיל.

מערך סוכני השטח במיקור חוץ של חברת Target Call יסייע לכם להגדיל את היקף המכירות של החברה באופן משמעותי ולפנות זמן ומשאבים לפעילות הליבה של בית העסק. הניסיון שלנו עומד לרשותכם, ואנו נבטיח שמערך מכירות השטח שלכם יתפקד באופן מיטבי.

מה אנחנו מציעים לכם?

הון אנושי איכותי – סוכני השטח שלנו נבחרים לאחר סינון מוקפד ועמידה בסטנדרטים גבוהים של ייצוגיות, יכולות מכירה מוכחות, ניהול שיח רהוט ונעים, יחסי אנוש גבוהים במיוחד ודייקנות – זאת על מנת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של החברות אותן אנו מייצגים.

מיומנויות ניהול משא ומתן – סוכני השטח שלנו מיומנים בניהול מו”מ באופן מיטבי ובקיאים באסטרגטיות מכירה חדשניות, שנועדו למקסם את אחוזי ההצלחה של החברה.

ניהול המערך באופן מיטבי – העבודה נעשית מול פרוטוקול מסודר הכולל צוות ניהול פגישות מיומן, סוכני מכירות שטח המתמחים בסגנונות מכירה שונים (DTD/BTB) בהתאם לאופי ולצרכי החברה וכן הדרכות מקיפות ויסודיות באסטרטגיות מכירה חדשניות על מנת שיוכלו לשרת את הארגון באופן מיטבי.

שילוב מנצח

בחירת קריירה כסוכן שטח דורשת חיבור מיוחד לתחום המכירות, כריזמה, יחסי אנוש מצוינים ומוטיבציה בלתי פוסקת להצליח – גם כשנענים בסירוב. התכונות הללו הן הבסיס להצלחת מערך סוכני השטח שלנו, והמפתח להצלחת שיתוף הפעולה עם הלקוח.

יתרונות השימוש במיקור חוץ

 • מגדילים את היקף המכירות – תפעול מערך סוכני שטח במיקור חוץ מגדיל את היקף המכירות של החברה באופן משמעותי ומיידי.
 • חוסכים במשאבים מתוך החברה – שימוש במערך סוכני שטח במיקור חוץ יסייע לכם לחסוך באופן משמעותי במשאבי החברה – משאבים כספיים ומשאבי כוח אדם.
 • מעסיקים מומחים בתחומם – אנו לא מתפשרים על איכות ההון האנושי ועל התאמה מקסימלית של סוכני השטח לתחום המכירות שהוקצה עבורם. 

אנו מעמידים לרשותכם את מערך סוכני השטח המקצועיים ביותר בתחום, ומזמינים אתכם למקסם את פעילות החברה, הארגון או מסע המכירות המתוכנן

מוקד insourcing

חברת Target Call מתמחה בהקמה ותפעול של מוקדים טלפוניים במשרדי הארגון. בואו ליהנות מחווית שירות איכותית וממערך תפעולי המתנהל ללא רבב.

בניגוד למיקור חוץ הנעשה מחוץ לכתלי הארגון, מוקדי Insourcing מאפשרים ביצוע פרויקטים מגוונים במשרדי החברה והפעלת מוקדים ייעודיים (שירות, מכירות, שימור ועוד) על ידי צוות קבוע, מקצועי ומיומן.

מה אנחנו מציעים לכם?

 • הון אנושי איכותי – צוות המוקד נבחר בקפידה ומורכב ממנהלים בעלי ניסיון רב בעולמות השירות והמכירה, ראשי צוותים מיומנים ונציגי שירות המצוידים בתודעת שירות מצוינת. בנוסף, ניתנות הכשרות שוטפות באסטרטגיות שירות ומכירה בהתאם לשירות המבוקש.
 • התאמה אישית – צוות המוקד מתמחה בנישה המשלימה את משאביו הקיימים של הארגון. כל מוקד Insourcing מותאם באופן אישי לצרכי החברה, לאופיה הייחודי וכן לתרבות הארגונית.
 • מערכות מתקדמות – חברת Target Call משקיעה בטכנולוגיות החדישות ביותר בענף, המאפשרות ללקוחותינו גישה On Line למידע ולביצועי המוקדים. באופן זה תוכלו ליהנות מפתרונות מתקדמים בטווח זמן מיידי – ולחסוך בעלויות הכרוכות בשימוש במערכות הללו באופן עצמאי.
 • ניסיון – שנות הניסיון שצברנו בתחום מאפשרים לנו לספק לכם את השירות הטוב ביותר. אנו מנוסים בפעילות מול חברות בכל סדר גודל ונשמח לתפעל עבורכם את מוקדי ה Insourcing באופן מיטבי, תוך גיבוש אסטרטגיית תפעול מתאימה וניהול המוקד ביעילות רבה.

חוסכים במשאבים – משיגים יותר

הקמה ותפעול של מוקד Insourcing דרך חברת Target Call תבטיח את התאמתו המקסימלית של צוות המוקד לצרכי הארגון, ותאפשר לכם לחסוך במשאבים יקרים הכרוכים במיון וסינון מועמדים שאינם מתאימים. אנו מגבים כל חבר צוות בהערכות מקצועיות ומוודאים כי הוא מצויד ביכולות הדרושות לפרויקט – לכם נותר רק ליהנות מהדרך.

יתרונות השימוש במוקד Insourcing

 • שליטה – אתם שולטים על מיקום המוקד, תהליכי השירות וסוג הטכנולוגיה בה משתמשת החברה
 • הפחתת עלויות –מוקד Insourcing מאפשר לכם לחסוך בעלויות קבועות הנובעות מיחסי עובד-מעביד וכן מסייע לכם למקסם את פעילות החברה
 • חיבור משמעותי לחברה – כשאתם בוחרים בפעילות Insourcing הנעשית בין כתלי הארגון, אתם שומרים על קשר רציף ושוטף עם העובדים ועל ידי כך יוצרים חיבור משמעותי בינם לבין הארגון.
 • פנאי לעיסוק בפעילות הליבה – ניהול נכון של מערך השירות והמכירות ע”י גורם חיצוני יאפשר לכם להתפנות לפעילות הליבה של הארגון.

אנו מזמינים אתכם להכיר את המוקדים הטלפוניים המתקדמים והחדשניים ביותר בענף השירות – המגיעים כל הדרך עד לפתח הארגון שלכם

Skip to content